"הכלב הוא היצור היחיד עלי אדמות, האוהב אותך יותר משהוא אוהב את עצמו".

ג'וש בילינגס

כל השירותים המשפטיים להגנה על בעלי כלבים וכלביהם במקום אחד! 

בגיל שבע קבלתי את הקליינט הראשון שלי 🙂
גור כלבים מתוק, מייבב ומרוט, שהושעתי בקושי לאחר דין ודברים, מידי המענים שלו.

אחריו באו רבים אחרים, צבא שלם… גדולים וקטנים, גזעיים ומעורבים, מלאי חן וחסרי הדר, חומים ושחורים, שונים ומשונים, אבל כולם כולם הולכי על ארבע, כולם נאמנים ומכירי תודה, וכולם עד האחרון שבהם, אהובים.

כבר אז אני זוכרת את עצמי נמלאת כעס וחוסר אונים לנוכח העוולות שנעשות כלפי חסרי הישע, מבטיחה לעצמי שיום אחד, אוכל להשיב מנה אחת אפיים לכל עושי העוולה למיניהם.

כמעט שלושה עשורים חלפו מאז. אני עדיין נמלאת כעס לנוכח גילויי התעללות, הזנחה ויחס מזלזל לנושא, אך בשונה מאותם ימים רחוקים, בהם הייתי בעיקר חסרת אונים, היום יש לי את מלוא האמצעים, החוקיים, במסגרת השירותים אותם נותן המשרד לפעול, להגן ולדאוג לרווחתם ולזכויותיהם של הכלבים ואלו הדואגים להם.

שמי סיון רובין נוה וכפי שכבר הבנת, אני חיה ונושמת כל מה שקשור לכלבים, ואני הבעלים של משרד עורכי דין, העוסק בהגנה משפטית על כלבים משפחתם ואלו הדואגים להם.

המשרד שלי מהווה בית חם לייצוג משפטי  בנושא ומאגד בתוכו את כלל השירותים המשפטיים הנוגעים לכלבים, החל מתביעות נזיקין וצווי הסגר וכלה ב חקירות משטרתיות והחרמת כלבים ע"י הרשות. על הצוות שלי נמנים עורכי דין מהשורה הראשונה, שכולם כאחד חובבי כלבים, וכולם עד האחרון בהם יהפכו עולמות בשבילך והכלב שלך!

ומה בנוגע לחיי הפרטיים? ובכן, אני נשואה לעידן, ואם לנילי וצוף, שהם שותפים מלאים ופעילים לאהבתי הגדולה. אני עדיין מאמצת כלבים וגם חתולים ונכון לרגע זה יש חמישה מהם בבית: "קוואי" ו"מלי" – זוג כלבים פרחחים למדי 🙂 ו"פוניו", "גנקי" ו"מיצי" – שלוש חתולות רחוב מפונקות 🙂

אם עד כה לא היית מעורב במהלך משפטי הקשור לכלבך, ואף לא העלית על הדעת שהעניינים עלולים להסתבך, זה הזמן להוריד במתנה את המדריך "איך להימנע מתביעות בגין נשיכות?" ולצמצם סיכונים עד למינימום.

אבל, במקרה שקבלת צו הסגר, הוזמנת לחקירה משטרתית או הוגשה נגדך תלונת נזיקין בגין נשיכה אני ממליצה לך דבר ראשון לקרוא את המידע הזמין עבורך באתר ומייד אחר כך ליצור עמנו קשר.

להתראות  |  סיון